نام Asha Savla در دنیای طرح های Mendi کاملاً محبوب است. کتابهای او الهام بخش بسیاری از هنرمندان mehendi بوده است و آکادمی او به بسیاری از هنرمندان mehendi آینده نگر آموزش می دهد. نقوش وی ترکیبی از کارهای هنری سنتی mehendi در کنار لمس مدرن است.

 
طیف وسیعی از طرح ها شامل هر چیزی از طرح های دستی کامل برای عروس تا طرح های ساده گرفته تا مهمانی های مهمانی برای دوستداران مهدی است. در اینجا 10 مدل برتر عروس mehndi Asha Savla را ارائه می دهیم. آنها را امتحان کنید!
 
یک ویدیو از StylecrazeTV تماشا کنید
 
طراحی فوق العاده عروس مهدی برای عروسی
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
 
بهترین طراحی های Asha Savla Mehndi
 
طراحی 1:
 
طراحی mehndi نیمه دست برای دستی Pinit
1. این یک نیم طراحی است و از آرنج تا نوک انگشت کشیده می شود. نقوش ترسیم شده در اینجا سنتی است. با این حال ، این یک طراحی دقیق است و تنها منطقه ای که لخت نگه داشته می شود ، قسمت کوچکی از کف دست است. نقوش پیزلی و گلدار اصلی ترین ویژگی های این طرح است. این اثر هنری ترکیبی زیبا از تکنیک های قدیمی و جدید است.
 
طراحی 2:
 
پوشیده از طرح های mehendi Pinit
2. طرحی که در اینجا نشان داده شده است ، آینه کاری یا متقارن نیست. همانطور که مشاهده می کنید ، یک دست کاملاً با طراحی mehendi پر شده است و دیگری توسط بخشی از mehendi پوشیده شده است. نقوش اصلی طرح های گل پالی و گل است. نوک انگشتان با الگوهای گل و برگ پوشانده شده است.
 
[ویدئو: طراحی عروس مهدی برای دست های کامل]
 
طراحی 3:
 
mehndi طرح های Pinit را شروع می کند
3. این طرح از مچ دست شما شروع می شود و تا نوک انگشتان گسترش می یابد. کف در mehendi پوشانده شده است اما قسمت کوچکی دست نخورده مانده است تا جلوه ای مدرن به آن ببخشد. در اینجا طرح پالیس گل نیز نقوش رایج است. جزئیات با دقت بسیار زیاد بررسی می شوند.
 
طراحی 4:
 
طراحی کامل mehendi Pinit
4. این یکی از نیمه دست mehendi است و کاملاً مناسب دست عروس خواهد بود. جزئیات و نقوش پیچیده سنتی به نظر می رسد در حالی که نوک انگشتان لخت ظاهر جدیدی به آن می بخشد. نقوش پیلی و گلدار در کنار بسیاری از نقوش کوچک هندسی و سنتی موجود است.
 
[بخوانید: طراحی مغولی مهدی]
 
طراحی 5:
 
الگوهای طاووس و برگ mehendi طرح های Pinit
5- این طرح با الهام از طاووس و برگهای mehendi طراحی شده است. طرح mehendi طاووس و برگ ، در میان هندی ها بسیار محبوب است. انگشتان دست پر از الگوهای هندسی و نقوش گل است. نکات با الگوی برگ تزئین شده است.
 
طراحی 6:
 
طراحی mehendi نامتقارن Pinit
6. این همچنین یک طراحی نامتقارن است ، به این معنی که هر دو دست از طراحی یکسان برخوردار نیستند. یک دست یک طرح پالی و گل را نشان می دهد و دیگری با طراحی طلایی و پیازلی الهام گرفته از طاووس. نوک انگشت با طرح های ساده و پیچیده پر شده است.
 
طراحی 7:
 
عروس دست mendndi طراحی Pinit
7. این طرح کاملاً مناسب دست عروس است. طراحی از فاصله خوبی برخوردار است که به آن مدرن می شود. نقوش گل استفاده شده در کف دست و انگشتان دست کاملاً عالی به نظر می رسد و جزئیات کوچک در کف دست باعث زیبایی هرچه بیشتر طراحی شده است.
 
طراحی 8:
 
تکنیک سایه پردازی mehendi طرح های Pinit
8- در این طرح از یک تکنیک سایه زنی برای برجسته کردن الگوی برگ روی کف دست استفاده می شود. الگوهای طاووس و طرح های پیزلی از نکات برجسته این مهدی است. استفاده از اندازه ها و شکل های مختلف باعث می شود که این یک مهدی مدرن با توانایی تبدیل شدن به مهدی عروس نیز باشد.
 
[بخوانید: طرح های ساده مهدی برای کودکان]
 
طراحی 9:
 
پا mehendi طراحی Pinit
9. این یکی طراحی mehendi پا است. به هنگام استفاده روی پاها شیک و ساده به نظر می رسد. طرح بر اساس پرهای طاووس و الگوهای برگ طراحی شده است. این طرح روشی جالب برای زیبایی ظاهری پاهای شماست. در حالی که این برای مناسبت های منظم خوب است ، ممکن است بهترین انتخاب برای عروس نباشد.
 
طراحی 10:
 
عروس asha Savla mehndi طرح Pinit
10. سایه زنی ، نقوش سنتی باعث می شود این طرح mehendi از یکدیگر برجسته شود. در این طرح از نوارها و نقوش کوچک و پیچیده برای پر کردن نقوش های بزرگتر پیزلی و سایر نقوش سنتی استفاده شده است. انگشتان دست با الگوهای کوچک پر شده است. کف دست با نقوش پیچیده تزئین شده است.
 
بنابراین اینها ده طراحی mehndi برتر ما برای 2019 توسط Asha Savla بود.
 
موارد دلخواه خود را با ما در میان بگذارید یا موارد دلخواه خود را با ما در میان بگذارید. آنها را امتحان کنید این دیوالی!
مرجع:ثانیکالا