8 خارق العاده ترین طراحی تاتو Mehndi برای آزمایش در سال 2019

 مهندی بخشی جدا نشدنی از فرهنگ هند است. با توجه به محبوبیت بی نظیر آن و مخلوط مداوم آن با فرهنگ های مختلف ، شاهد انواع مختلفی از mehndi هستیم. اما مهندی نه‌تنها برای دستها است بلکه در سراسر جهان از تاتو موقت نیز استفاده می شود. در واقع مهندی نوعی رنگ طبیعی است و برخلاف جوهر معمولی خال کوبی ، به پوست آسیب نمی رساند و باعث درد می شود. کاملاً عاری از هرگونه روند دردناک است. بنابراین اگر می خواهید به دنبال خال کوبی mehndi بروید ما چند طرح جالب برای امتحان کردن در سال 2019 داریم ، نگاهی بیندازید:

 
 
طراحی حنا بدنه mehadi طراحی Pinit
1. این یکی برای انجام دادن در پشت است. باعث می شود تاپ های بدون آستین یا هالتر شما با الگوی گل بسیار جالب به نظر برسد. این الگوی ساده است و برای خانمها در هر گروه سنی مناسب است. به علاوه کاملاً بی خطر و بدون درد است.
 
طراحی دست bridel mehandi Pinit
2. بنابراین عروس ها می شوند - آیا می خواهید طرح هایی که پشت شما را تقویت می کند ، باشد. سپس ما یک گزینه عالی برای شما داریم که امتحان کنید. این طراحی زیبا با طرح های گل و طاووس بسیار زیبایی بر روی عروس به نظر می رسد. همچنین مهره ها و باند های اضافه شده آن را برای هر کسی که می خواهد کمی درخشش را به پشت خود اضافه کند ، یک انتخاب عالی است. همچنین در صورت تمایل می توانید این طرح را انجام دهید و مهره ها و سنگ ها را کنار بگذارید. این طرح همچنین می تواند به مهدی دست شما ببخشد و برای هر عروس بسیار زیبا به نظر برسد.
 
طرح های خال کوبی پری دریایی برای زنان Pinit
3. ما دختران عاشق پری دریایی هستیم ، مگر نه؟ پس چگونه می توانید برخی از طرح های خال کوبی پری دریایی را روی بدن خود نیز امتحان کنید؟ شما می توانید این طرح را در هر کجا که بخواهید انجام دهید. بسیار زنانه است و مطمئناً کسی را شگفت زده خواهد کرد.
 
ایده های طراحی گردنبند Pinit
[بخوانید: نقوش مهدی عربی]
 
4- ما گردنبندهایی را دوست داریم و وقتی می توانیم از آنها استفاده کنیم و از مهدی استفاده کنیم ، هیچ چیز شبیه آن نیست این یکی برای کسانی است که می خواهند چیز جدیدی را امتحان کنند و گردن خود را با نقوش گردنبندهای زیبا رنگی کنند. کاملاً زیبا؟
 
 
طراحی و الگوبرداری Pinit
5- یکی دیگر از پشت. این یکی برای گرم شدن ضعف نیست. بسیار بزرگ است و دارای طرح ها و الگوهای پیچیده ای است. اما یک چیز مطمئناً ، این نفس نفس هر کسی را از بین می برد. خال کوبی با mehndi قرمز انجام می شود که این طرح را کاملا متفاوت از mehndi سیاه است که معمولاً برای انجام تاتو استفاده می شود.
 
تینا حنا طراحی پینیت
[بخوانید: طرح های مشکی مشکی]
6. طراحی دیگر برای پشت ، این یکی بسیار زنانه به نظر می رسد و توسط هر کسی قابل حمل است. این طرح شامل طرح های عمدتاً گل است که این امر را برای هر یک از آنها مناسب می کند. این کار را می توان روی شکم یا کمر نیز انجام داد.
 
 
خال کوبی mehndi Pinit
[بخوانید: طرح های مرواری مهندی]
 
7. از انجام خال کوبی mehandi در پشت مطمئن نیستید؟ سپس این طرح را روی دست ها امتحان کنید. این کار باعث می شود در حالی که ساده نگه دارید ، مقداری رنگ به دستان شما بیافزاید. تعداد زیادی از برنامه های کوچک و پیچیده انجام می شود. برجسته اصلی اما نقوش گل کوچک در وسط طرح است. اگر با این یکی راحت نیستید و چیزی ساده تر می خواهید ، پس از آن طرح بعدی را امتحان کنید.
 
 
طراحی سنگهای صورتی mehandi طراحی Pinit
8- این یکی حمل بسیار آسان است و به نظر هر کسی خوب خواهد بود. شما می توانید آن را در کف دست خود ، در پشت گردن یا هرجای دلخواه خود انجام دهید. این یکی را نیز می توان با استفاده از سنگ های کوچک و درخشش ها تزئین کرد. در اینجا از درخشش نقره ای از لوله و سنگ های کوچک طلایی و صورتی برای تزئین مرکز طراحی استفاده می شود.
تصاویر: Google ، Pinterest
مرجع:ثانیکالا

بهترین طراحی های عروس مهدی Asha Savla - 10 عکس برتر ما برای سال 2019

 نام Asha Savla در دنیای طرح های Mendi کاملاً محبوب است. کتابهای او الهام بخش بسیاری از هنرمندان mehendi بوده است و آکادمی او به بسیاری از هنرمندان mehendi آینده نگر آموزش می دهد. نقوش وی ترکیبی از کارهای هنری سنتی mehendi در کنار لمس مدرن است.

 
طیف وسیعی از طرح ها شامل هر چیزی از طرح های دستی کامل برای عروس تا طرح های ساده گرفته تا مهمانی های مهمانی برای دوستداران مهدی است. در اینجا 10 مدل برتر عروس mehndi Asha Savla را ارائه می دهیم. آنها را امتحان کنید!
 
یک ویدیو از StylecrazeTV تماشا کنید
 
طراحی فوق العاده عروس مهدی برای عروسی
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
 
بهترین طراحی های Asha Savla Mehndi
 
طراحی 1:
 
طراحی mehndi نیمه دست برای دستی Pinit
1. این یک نیم طراحی است و از آرنج تا نوک انگشت کشیده می شود. نقوش ترسیم شده در اینجا سنتی است. با این حال ، این یک طراحی دقیق است و تنها منطقه ای که لخت نگه داشته می شود ، قسمت کوچکی از کف دست است. نقوش پیزلی و گلدار اصلی ترین ویژگی های این طرح است. این اثر هنری ترکیبی زیبا از تکنیک های قدیمی و جدید است.
 
طراحی 2:
 
پوشیده از طرح های mehendi Pinit
2. طرحی که در اینجا نشان داده شده است ، آینه کاری یا متقارن نیست. همانطور که مشاهده می کنید ، یک دست کاملاً با طراحی mehendi پر شده است و دیگری توسط بخشی از mehendi پوشیده شده است. نقوش اصلی طرح های گل پالی و گل است. نوک انگشتان با الگوهای گل و برگ پوشانده شده است.
 
[ویدئو: طراحی عروس مهدی برای دست های کامل]
 
طراحی 3:
 
mehndi طرح های Pinit را شروع می کند
3. این طرح از مچ دست شما شروع می شود و تا نوک انگشتان گسترش می یابد. کف در mehendi پوشانده شده است اما قسمت کوچکی دست نخورده مانده است تا جلوه ای مدرن به آن ببخشد. در اینجا طرح پالیس گل نیز نقوش رایج است. جزئیات با دقت بسیار زیاد بررسی می شوند.
 
طراحی 4:
 
طراحی کامل mehendi Pinit
4. این یکی از نیمه دست mehendi است و کاملاً مناسب دست عروس خواهد بود. جزئیات و نقوش پیچیده سنتی به نظر می رسد در حالی که نوک انگشتان لخت ظاهر جدیدی به آن می بخشد. نقوش پیلی و گلدار در کنار بسیاری از نقوش کوچک هندسی و سنتی موجود است.
 
[بخوانید: طراحی مغولی مهدی]
 
طراحی 5:
 
الگوهای طاووس و برگ mehendi طرح های Pinit
5- این طرح با الهام از طاووس و برگهای mehendi طراحی شده است. طرح mehendi طاووس و برگ ، در میان هندی ها بسیار محبوب است. انگشتان دست پر از الگوهای هندسی و نقوش گل است. نکات با الگوی برگ تزئین شده است.
 
طراحی 6:
 
طراحی mehendi نامتقارن Pinit
6. این همچنین یک طراحی نامتقارن است ، به این معنی که هر دو دست از طراحی یکسان برخوردار نیستند. یک دست یک طرح پالی و گل را نشان می دهد و دیگری با طراحی طلایی و پیازلی الهام گرفته از طاووس. نوک انگشت با طرح های ساده و پیچیده پر شده است.
 
طراحی 7:
 
عروس دست mendndi طراحی Pinit
7. این طرح کاملاً مناسب دست عروس است. طراحی از فاصله خوبی برخوردار است که به آن مدرن می شود. نقوش گل استفاده شده در کف دست و انگشتان دست کاملاً عالی به نظر می رسد و جزئیات کوچک در کف دست باعث زیبایی هرچه بیشتر طراحی شده است.
 
طراحی 8:
 
تکنیک سایه پردازی mehendi طرح های Pinit
8- در این طرح از یک تکنیک سایه زنی برای برجسته کردن الگوی برگ روی کف دست استفاده می شود. الگوهای طاووس و طرح های پیزلی از نکات برجسته این مهدی است. استفاده از اندازه ها و شکل های مختلف باعث می شود که این یک مهدی مدرن با توانایی تبدیل شدن به مهدی عروس نیز باشد.
 
[بخوانید: طرح های ساده مهدی برای کودکان]
 
طراحی 9:
 
پا mehendi طراحی Pinit
9. این یکی طراحی mehendi پا است. به هنگام استفاده روی پاها شیک و ساده به نظر می رسد. طرح بر اساس پرهای طاووس و الگوهای برگ طراحی شده است. این طرح روشی جالب برای زیبایی ظاهری پاهای شماست. در حالی که این برای مناسبت های منظم خوب است ، ممکن است بهترین انتخاب برای عروس نباشد.
 
طراحی 10:
 
عروس asha Savla mehndi طرح Pinit
10. سایه زنی ، نقوش سنتی باعث می شود این طرح mehendi از یکدیگر برجسته شود. در این طرح از نوارها و نقوش کوچک و پیچیده برای پر کردن نقوش های بزرگتر پیزلی و سایر نقوش سنتی استفاده شده است. انگشتان دست با الگوهای کوچک پر شده است. کف دست با نقوش پیچیده تزئین شده است.
 
بنابراین اینها ده طراحی mehndi برتر ما برای 2019 توسط Asha Savla بود.
 
موارد دلخواه خود را با ما در میان بگذارید یا موارد دلخواه خود را با ما در میان بگذارید. آنها را امتحان کنید این دیوالی!
مرجع:ثانیکالا

10 آخرین و بهترین طراحی طاووس مهدی برای امتحان در سال 2019

 طاووس ها از زمان بسیار قدیم بخشی از فرهنگ هندی بوده اند و حضور آنها در بسیاری از اشکال هنری هند به وضوح مشاهده می شود. مهندی همچنین جزئی جدایی ناپذیر از فرهنگ ما بوده و طی سالها پیشرفت زیادی داشته است. و هنگامی که هر دو این نماد را با هم مخلوط می کنیم ، برخی از نفیس ترین طرح های mehandi ، طرح های طاووس mehndi به وجود می آید.

 
آموزش طراحی طاووس مشهور طاووس مهدی
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
طاووس الهام گرفته از طراحی های مهندی برای دست هایی که باید در سال 2019 امتحان کنید
در اینجا 10 طرح برتر طاووس mehndi که دوست دارید آنها را از روی دستان خود طراحی کنید ، آورده شده است.
 
 
 
طرح های mehndi برای Pinit ساده برای دست ها
1. این یکی از طرح های زیبا و طاووس با اندازه متوسط ​​mehndi بسیار زیبا به نظر می رسد و برای هر مناسبت مناسب است. این طراحی به هم ریخته به نظر نمی رسد و دست های شما را بسیار زیبا جلوه می دهد. ما عاشق طرح های مارپیچ و انتزاعی روی انگشتان و الگوهای کوچک نقطه در ناحیه باز کف دست هستیم.
 
عروس asha Savla mehndi طرح Pinit
2. این طاووس زیبا با الهام از طراحی mehndi بسیار زیبا روی دست عروس به نظر می رسد. این طرح mehndi دارای صفاتی از هر دو زبان عربی و همچنین mehndi هند است. استفاده از mehndi سیاه و همچنین سایه زنی باعث زیبایی بیشتر آن می شود.
 
[بخوانید: ناخن های خود را با هنر ناخن زیباتر کنید]
 
 
حنا palm dsign Pinit
3. این طراحی زیبا از mehndi قرمز استفاده می کند. در این طرح از نقوش طاووس در وسط کف استفاده شده است. ما جزئیات کوچک روی کف دست و انگشتان را دوست داریم. مچ دست باز نگه داشته شده است و مانند النگو مانند طراحی شده است.
 
[بخوانید: طراحی مهندی از روی دست]
 
 
طاووس mehendi طراحی Pinit
4- این مهدی زیبا از نمونه قبلی بزرگتر است. تکمیل شده توسط mehndi سیاه و سفید ، طرح ها به زیبایی ظاهر شده اند و طرح طاووس از سایر الگوهای و نقوش برجسته است. این طرح فقط برای عروس ها مناسب است.
 
 
rajeez mehndi طراحی Pinit
5- یک جفت طاووس دست عروس را در این طرح افسانه تزئین می کند. ما می بینیم که در این طرح از مهندی سیاه استفاده شده است و النگو خمیده روی مچ دست و دست نیز آن را کاملا بی نظیر می کند.
 
 
طرح طاووس Pinit
6. طاووس الهام گرفته از طراحی خال کوبی برای همه کسانی که عاشق مهدیس خال کوبی هستند. تاتو mehndi یک راه عالی برای اضافه کردن مقداری رنگ بدون درد است و از آنجا که آنها دائمی نیستند ، می توانید هنگامی که از آنها خسته شدید ، آنها را پاک کنید. این خال کوبی mehndi با مانهندی سیاه انجام می شود و طراحی طاووس روی دست را نشان می دهد.
 
 
دست حنا Pinit
7. در اینجا طرحی زیبا از طاووس mehndi برای عروس وجود دارد. این طرح با جزئیات زیادی و طراحی های منحصر به فرد روی انگشتان زیبا به نظر می رسد. نکات باز نگه داشته شده و طراحی آن با استفاده از mehndi مشکی انجام شده است تا جزئیات برجسته شود.
 
 
طرح های mehndi برای دستی ساده و آسان Pinit
8- این مهدی زیبا یک روش عالی برای انجام یک طاووس mehndi بدون هیچ طرح بزرگ و پیچیده است. مچ دست با النگو مانند طراحی تزئین شده است.
 
[بخوانید: طرح های مهدی برای اسلحه]
 
 
طرح های طاووس mehndi برای دست Pinit
9- در این طرح می توانیم یک جفت طاووس را مشاهده کنیم. طرح کوچک و فقط در کف دست موجود است. این باعث می شود ورزش و راحتی بسیار مناسب برای کسانی که از طرح های بزرگ و پیچیده متنفر هستند ، عالی باشد. mehndi سیاه آن را برجسته تر و زیبا تر می کند.
 
[بخوانید: طرح های گل مهدی برای دست ها]
 
 
عروس mehndi طرح Pinit
10- این طرح منحصر به فرد برای عروس عصر جدید است که می خواهد ترکیبی کامل از سنت و طرح های معاصر را به ورزش بپردازد. ما عاشق نگاه منحصر به فرد زاویه دار مهدی روی دست ها هستیم. طراحی طاووس کمی منحصر به فرد بودن را قرض می دهد و انگشتان دست نیز به روشی متفاوت از آنچه معمولاً می بینیم انجام می شود. در کل یک انتخاب مناسب برای عروس مدرن هندی است.
مرجع:ثانیکالا

10 طراحی برتر سایه مهدی برای امتحان در سال 2019

 همه ما عاشق طراحی های mehndi هستیم و در طرح ها و رنگ های مختلف انتخاب های زیادی داریم. امروزه بیشتر هنرمندان mehndi در طراحی های mehndi از تکنیک سایه بان استفاده می کنند تا آنها را زنده تر و خاص تر جلوه دهند. این تکنیک حتی در بین هنرمندان خال کوبی mehndi که مایل به ایجاد احساس تاتوی جوهر با سایه بان هستند ، بسیار رایج است. بنابراین ما در اینجا هستیم تا شما را با انتخاب ها فریب دهیم. بهترین طرح های سایه دار mehndi را که دوست دارید انتخاب کنید!

 
تماشای ویدیوی نحوه ساخت Mehendi Designs از StyleCrazeTv ما را تماشا کنید
 
چگونه فقط در 3 دقیقه طراحی Paisley حنا را انجام دهیم
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
بهترین طراحی های سایه دار مهدی برای دست هایی که باید در سال 2019 امتحان کنید
 
 
سایه mehndi طراحی Pinit
1. این یک طراحی آسان برای انجام حتی برای مبتدیان است. در اینجا می بینیم که نقوش گل برجسته و برجسته است. آنها روی کف دست انجام می شود و تا بازو گسترش می یابد. نقوش گل و اندازه های بزرگ و متوسط ​​با سایه زدن ، این یک طرح نسبتاً منحصر به فرد را امتحان می کند.
[ویدئو: طرح گل حنا]
 
 
سایه دار mehndi Pinit
2. در اینجا یک طرح کوچک رنگولی برای کف دست شما وجود دارد. الگوهای گل از یک طرح گل با اندازه متوسط ​​شروع می شود و به الگوهای گل کوچک ، که به طرح های پالیلی سایه دار با مهدی تبدیل می شوند ، شروع می شود. این طرح یک انتخاب مناسب برای مبتدیان و کسانی است که می خواهند یک طراحی آسان و سریع برای دست خود داشته باشند.
 
طراحی mehndi عربی برای دست Pinit
3. نگاهی به این یکی از طرح های زیبای mehndi سایه دار عربی با الگوی برگ سایه دار بر روی مچ دست بیندازید. الگوهای گل روی کف دست و نوک انگشتان با مهدی پر شده است. اما روی مچ دست از سایه برای تشدید و نمای جدید به کل طرح استفاده می شود.
 
طراحی گل mehndi Pinit
4. این یکی از طرح های کلاسیک پیزلی و گل mehndi است که قطعاً برای یک مناسبت خاص در نظر گرفته شده است. ترکیب پیلی و گل نیز این امر را به یک انتخاب مناسب برای عروس ها تبدیل می کند. سایه های طراحی paisley و همچنین نقوش گل ، طراحی mehndi را نیز جذاب تر می کند.
 
طراحی زیبا mehndi Pinit
5- این طراحی زیبا mehndi دارای الگوهای mehndi عربی است. نخل با نقوش گل تزئین شده است که دارای تزیینات داخلی است. طراحی کوچک چرخاننده نیز آن را به یک طراحی زیبا از mehndi تبدیل کرده است.
 
mehndi سنتی Pinit را طراحی می کند
[بخوانید: نقوش مهدی هندی]
 
6. طراحی در اینجا بسیاری از نقوش گل با سایه زنی ارائه شده است. گلها با حاشیه های ضخیم برای تأکید بر الگوها انجام می شوند. فضای داخلی از سایه پر شده است و نوک انگشت مانند طرح های سنتی بسته است.
 
 
طراحی کوتاه mehndi Pinit
7. این mehndi روشی کوتاه و ساده برای اضافه کردن رنگ به کف دست شماست. این طراحی از الگوهای دقیق و دقیق انجام شده است. جزئیات گل و توری سایه خورده و برخی از قسمت ها برای اثر پر جنب و جوش پر شده است.
 
طراحی mehndi پاکستانی Pinit
8. این طرح زیبا mehndi پاکستانی دارای الگوهای گلدار از دست تا آرنج است. این طرح کاملاً مناسب یک عروس خواهد بود. نقاشی های Paisley و گل و همچنین الگوهای برگ کشیده شده و قسمت لخت با نقاط کوچک خال شده است. سایه در اینجا نقوش را پر کرده و ابعاد بهتری به آنها می بخشد.
 
palm mehndi طرح Pinit
9- این طراحی mehndi برای کف دست ، با اثری از طلا ، افسانه به نظر می رسد. درخشش طلایی برای برجسته کردن الگوهای طراحی استفاده می شود. طراحی توری مرکزی USP اصلی است و درخشش طلایی مطمئناً بر زیبایی آن می افزاید. الگوی گل نیز به سادگی در طراحی mehndi می افزاید. این یک طراحی زیبا است که می توانید به راحتی از آن جدا شوید.
 
طراحی عروس mehndi زیبا Pinit
 [بخوانید: طرح های مغولی مهدی]
 
10- این یک طراحی عروس زیبا با کارهای مفصلی است. طرح های گل روی کف با سایه برجسته می شوند. انگشتان با نقوش مارپیچ های کوچک تزئین شده اند و همچنین باز نگه داشته می شوند. این طرح برای عروسی ها و همچنین هر مناسبت خاص مناسب است. همچنین ، طراحی النگو مانند مانند روی مچ دست مطمئناً جذابیت خاصی را به همراه خواهد داشت.
 
بنابراین ، امیدوارم که شما از این طرح های سایه میندی سایه دار خوشش بیاید ما مطمئناً به زودی با چنین طرح های بیشتری برمی گردیم.
مرجع:ثانیکالا

8 طراحی خیره کننده Bangle Mehndi برای امتحان در سال 2019

 طرح های مهندی بسته به مناسبت ، سن و ترجیحات متفاوت است. برخی از آنها بسیار استادانه هستند در حالی که برخی بسیار ساده هستند. برخی از این موارد حتی در طراحی Mehendi دارای النگو هستند. طرح های Bangle Mehendi طرح های mehendi هستند که در آنها طرح النگو یا دستبند وجود دارد. هندی ها عاشق النگو هستند و ما هم مهدی را دوست داریم. بنابراین هیچ فکری نیست که وقتی این دو با هم جمع می شوند ، آن را دوست داشته باشیم.

 
بنابراین اگر شما بچه ها از طرح های معمولی mehendi حوصله دارید ، به آنچه ما برای شما انتخاب کرده ایم ، نگاهی بیندازید! برخی از طرح های مهدی با سبک النگو زیبا.
 
یک ویدیو از StylecrazeTV تماشا کنید
 
درخت زیبای انبه با الهام از آموزش طراحی مهندی
پینیت
 
 
این فیلم را در YouTube تماشا کنید
 
طرح های مهدی از نوع Bangle برای دست ها:
 
 
طراحی رنگی mehndi Pinit
1. این مهدی طراحی النگو برای دستی مطمئناً نظر شما را جلب خواهد کرد. طراحی زیبا و رنگارنگ دارای درخششهایی است که برای پر کردن استفاده می شود. درخشش های صورتی ، آبی ، سبز و نقره ای برای هر مناسبت و برای کسانی که می خواهند مچ دستشان رنگی و براق باشد ، عالی است. Mehendi و زرق و برق همیشه یک ترکیب عالی را ایجاد می کنند.
 
 
طراحی mehndi برای دست چپ Pinit
2. این یکی برای کسانی نیست که طرح های ساده را دوست دارند. این یک سبک بسیار زیبا با جزئیات و سایه های زیادی است. گل ها و سایه ها در این طرح بسیار متداول هستند. این جلوه یک النگو بزرگ را روی دست می دهد. این نوع طراحی ها بسیار عالی هستند و از سبکی واقعاً منحصر به فرد برخوردار هستند.
 
طراحی النگو mehndi طراحی Pinit
3. این سبک النگو mehndi با الگوهای سنگین روی مچ دست داخلی زیبا است. انگشتان دست و کف دست با جزئیات پیچیده زیبا به نظر می رسند. من عاشق شیوه پیچیدن آن به طرح های معمولی mehendi النگو هستم. الگوهای گل آن را برای هر مناسبت انتخاب بسیار مناسبی می کند.
[بخوانید: طرح های دالان مهندی]
 
 
mehndi سنتی Pinit را طراحی می کند
4- این یکی یک مهدوی سنتی با کارهای مفصل است. شکل ها و عرض های مختلف این طرح های النگو لمسی بی نظیر را به شما می دهد. این یک گزینه عالی برای عروس هاست زیرا هم زیبا و هم بی نظیر است.
[بخوانید: هنرمندان مهدی در کلکته]
 
 
طراحی النگو برای دختران Pinit
5. این طراحی زیبا از طراحی کوچک و جزئیات زیادی در کف و قسمت مچ دست نیز بهره می برد. طرحی از النگو کوچک در مچ دست انجام می شود و به زیبایی خاصی نیاز دارد. طرح ها بسیار مدرن هستند و بسیار مناسب عروس های مدرن هستند. همچنین استفاده از mehndi Black باعث زیبایی بیشتر آن می شود.
[بخوانید: طرح های دور مهدی]
 
 
طرح های mehndi منحصر به فرد Pinit
6. این یک طراحی بسیار منحصر به فرد است که دارای یک سبک جدید در مچ است. طراحی mehndi جزئیات زیادی ندارد و مانند نمونه های قبلی بیش از حد به هم ریخته به نظر نمی رسد. مقدار خوبی از سایه وجود دارد و از مهدی معمولی برای این کار استفاده می شود.
[بخوانید: 10 هنرمند برتر مهدی در چنای]
 
 
مجموعه طراحی مچ دست مندی
[بخوانید: طراحی های مهدی آسان]
 
7. این طرح فقط مچ را برجسته می کند و از mehendi سیاه عمیق استفاده می کند. این طرح دارای تأثیرات عربی است و به نظر می رسد دارای النگو مناسب است. این یک طراحی بدون سر و صدا است و سرگرم کننده است که به دستان خود انجام دهید. کسانی که می خواهند طرح های ساده ای داشته باشند این یکی را دوست خواهند داشت. به هر مناسبت و توسط هر کس قابل انجام است.
 
 
طرح های mehndi برای عروس Pinit
8- این طرح همچنین بسیار زیبا به نظر می رسد و کل دست از جمله ناحیه مچ را در بر می گیرد. طراحی برای هر دو دست متفاوت است ، بنابراین می توانید هر یک از آنها را امتحان کنید. همچنین این نوع طرح ها برای هر مناسبت مناسب به نظر می رسند و برای عروس نیز مناسب هستند.
مرجع:ثانیکالا

روش دختر فرفری چیست؟ چگونه می توانید از آن پیروی کنید؟

 آیا تا به حال با شخصی موهای صاف و صاف و عجله در خانه روبرو شده اید تا همه چیز را در زیر آفتاب امتحان کنید تا قفل های حلزونی خود را خنثی کند؟ آیا در آغوش گرفتن موهای فرفری که به طور طبیعی وقف کرده اید ، مشکل دارید؟ اگر پاسخ شما به هر یک از این سؤالها "بله" بود ، وقت آن رسیده است که زیبایی نوع مو خود را در آغوش بگیرید و از آنها در تمام جلال و جلال آنها را بپوشید. شما باید روش دخترانه مجعد را دنبال کنید (همچنین به عنوان روش CG یا روش بدون Poo شناخته می شود).

 
لورن مسی ، مدل مو و نویسنده دختر فرفری: این کتابچه راهنمای (کتاب مقدس برای زنان با موهای طبیعی یا موهای مو) ، روش CG را محبوب کرد. نحوه حمل قفلهای مجعد خود ، اهداف اصلی مو است. آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد روش دخترانه فرفری کسب کنید؟ خواندن را ادامه دهید
 
 
روش دختر فرفری یا روش CG چیست؟
روش مو دخترانه (Curly Girl) یک روش مراقبت از مو است که توسط افرادی با موهای طبیعی و موهای مجعد پذیرفته شده است. مخصوصاً برای کسانی که تقریباً انواع شامپو ، تهویه مطبوع ، روش های یک ظاهر طراحی شده و محصولات را تجربه کرده اند ، فقط موهای ریخته و آسیب دیده باقی مانده است.
 
CG در سال 2001 هنگامی که نویسنده Lorrain Massey منتشر شد پرفروش ترین خود را ، Curly Girl: The منتشر کرد. او این روش را برای ترغیب استفاده از مواد و روشهای سالم برای محافظت و تغذیه فرهای طبیعی شما تهیه کرد. این کار استفاده از شامپوهای سولفات ، سیلیکون ها ، الکل های خشک شده ، گرم کردن ، اتو کردن و خشک شدن ضربه را محکوم می کند. برخی از قوانین است که شما باید هنگام تمرین روش دختر فرفری پیروی کنید. بنابراین ، بیایید ضمن پیروی از رژیم CG به آنچه شما باید و نباید انجام دهید نگاهی بیندازیم.
 
 
نکن
موهای خود را با شامپوهایی که حاوی الکل های خشک کننده ، سیلیکون های محلول در آب غیر آب و سولفات هایی مانند سدیم لوریل سولفات ، آمونیوم لوریل سولفات ، آلکیل بنزن سولفونات و سدیم کوکویل سارکوزین نیستند بشویید زیرا آنها مضر هستند و به موهای شما آسیب می رسانند.
از استفاده از ابزارهای یکنواخت کردن مو مانند صاف کردن ، آیرونینگ موهای زائد و خشک کردن موها خودداری کنید زیرا موهای شما خشک می شود و شکننده می شوند.
از شانه یا برس استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد سرخ شدن و شکستگی می شود.
از استفاده از عطرهای مو خودداری کنید.
دوس
از آنجا که نمی توانید از شامپو در قطره کلاه استفاده کنید ، با شستشوی موهای خود با پاک کننده های بدون سیلیکون و سولفات و نرم کننده هایی که ملایم تر روی قفل های شما هستند ، شروع کنید.
به جای شستشوی آن با شامپو ، موهای خود را به صورت شستشو (شستشوی نرم کننده) شروع کنید.
نرم کننده کننده های موی طبیعی ، پروتئین ها ، مرطوب کننده ها و ژل ها روی موهای شما شگفت آور هستند.
کوتاه شدن انتهای شکاف شما به طور مرتب و طولانی در حفظ موهای مجعد شما فراتر خواهد رفت.
اکنون که اصول اولیه را درست در اختیار دارید ، بگذارید به روش دختر فرفری شیرجه بزنیم و ببینیم که دنباله آن چیست.
 
نحوه پیروی از روش دختر فرفری - شستشو و سبک
 
سه کلمه کلیدی که Lorraine Massey برای محافظت ، تغذیه و حفظ فرهای شما روی آن تأکید می کند عبارتند از: پاکسازی ، وضعیت و سبک. فرقی نمی کند موهای موج دار ، فرفری و یا کویل دار داشته باشید. تا زمانی که این سه کار را انجام دهید ، دیگر نیازی به نگرانی از هر چیزی ندارید.
 
بنابراین ، شما چه کاری را برای شستشوی فرهای زرق و برق دار مانند دیوانه انجام می دهید؟ ما مراحل را برای شما تقسیم کرده ایم! بیایید درست پرش کنیم.
 
 
پوست سر خود را تمیز کنید
پوست سر خود را پاک کنید
 
 
شستن پوست سر شما با پاک کننده های فاقد سولفات نه تنها برای شما بلکه برای محیط زیست نیز مفید است زیرا برای شستن موهای شما آب کمتری نیاز است. بعد از خیس کردن موهایتان ، پاک کننده را به آرامی روی پوست سر خود ماساژ دهید تا از شر همه کثیفی ها و باقی مانده ها خلاص شوید. آن را با آب بشویید. این به حفظ روغن های طبیعی در موهای شما کمک می کند.
 
قفل های خود را تنظیم کنید
وضعیت قفلها را تنظیم کنید
 
تهویه را به طور یکنواخت در تمام موهای خود بمالید. قبل از شستشوی آن با آب سرد 5 تا 10 دقیقه بگذارید. این به انرژی بخشیدن به فرهای شما و کاهش برفک کمک خواهد کرد.
 
فرهای خود را تنظیم کنید
CurlsPinit خود را تنظیم کنید
 
 
پس از اتمام تهویه مطبوع ، موهای خود را با حوله صاف کنید تا رطوبت اضافی آن برطرف شود. با استفاده از محصولات سازگار با CG مانند ژل های طبیعی ، مرطوب کننده ها یا تهویه مطبوع ، فرهای خود را تنظیم کنید.
 
آیا این ساده ترین رژیم مراقبت موی شما تاکنون نبوده اید؟ همانطور که شما برای اولین بار فهمیدم که روش دختر فرفری شامل فقط سه مرحله ساده است ، همانند شما شگفت زده شدم. با این حال ، قبل از شروع به کار با این روش چند کار وجود دارد که باید از مزایای آن به بهترین شکل استفاده کنید. در اینجا آنچه شما باید بدانید
 
آماده کردن موهای شما برای روش دختر فرفری
آماده کردن موهای شما برای دختر فرفری
 
 
قبل از شروع روش CG ، باید برخی از آیین های اجباری را رعایت کرد. این شامل جایگزینی شامپوها و نرم کننده های شما با پاک کننده های سولفات ، سیلیکون و بدون الکل ، خرید محصولات یک ظاهر طراحی شده موی دخترانه مجعد ، و خلاص شدن از شر اسپلیت ها می باشد. وقتی همه چیز آماده شد ، هیچ چیز نمی تواند شما را از گرفتن فرهای رویاهایت باز دارد.
 
موهای خود را کوتاه کنید (و مرتباً این کار را انجام دهید) تا از شکستگی جلوگیری شود.
قبل از جابجایی به یک پاک کننده عاری از سولفات ، آخرین بار از شامپو معمولی خود استفاده کنید. با این کار ، خاک ، روغن و باقیمانده ساخته شده از بین می رود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چگونه می توان شامپوی خشک خانگی درست کرد؟ 10 بهترین دستور العمل شامپو خشک DIY

 آیا تا به حال قبل از حضور در یک رویداد مهم ، نگران شستن موهای خود در آخرین لحظه هستید؟ آیا می دانید بدون استفاده از آب می توانید موهای خود را شامپو کنید؟ و اینکه شما واقعاً می توانید این شامپو را در خانه تهیه کنید؟ به نظر می رسد مجنون است ، درست است؟ اما درست است ، و این اختراع باورنکردنی شامپوی خشک نامیده می شود - یک راه حل یک مرحله برای هر فردی که روزانه شستن موهای خود را ندارد.

 
شامپو خشک به حفظ روغنهای طبیعی اساسی در پوست سر شما کمک می کند که سلامت و براقیت موهای شما را بدون استفاده از مواد شیمیایی حفظ کنند. بگذارید در مورد شامپوی خشک ، نحوه کارکرد آن ، روش های تهیه آن در خانه و کاربرد آن اطلاعات بیشتری کسب کنیم. فقط پایین حرکت کنید!
 
 
شامپو خشک چیست؟
شامپو خشک اسپری یا پودری است که حاوی مواد طبیعی است. هنگامی که روی پوست سر یا مو استفاده می شود ، روغن اضافی آن را از بین می برد و ظاهری سالم و براق به موهای شما می بخشد. شامپو خشک برای انواع مو مناسب است ، چه روغنی ، خشک و چه طبیعی.
 
شامپو خشک چگونه کار می کند؟
 
شامپو خشک با جذب روغن اضافی از مو و پوست سر شما کار می کند. این امر به رغم آزمایش کردن انواع مختلف مدل مو ، به حفظ سلامتی مو کمک می کند. شامپوهای خشک خانگی همچنین خطر عوارض جانبی ناشی از استفاده بیش از حد از شامپوهای خشک تجاری را کاهش می دهد. به جای اینکه سوراخ کردن جیب خود را با خرید شامپو های گران قیمت تجاری که حاوی مواد شیمیایی مضر هستند ، شامپو خشک باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش و پول شما تا حد زیادی می شود.
 
بنابراین ، چگونه می توانید شامپو خشک را در خانه درست کنید؟ نگران نباشید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. ما لیستی از 10 بهترین دستور العمل شامپو خشک را که می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید ، گردآوری کرده ایم. قسمت بعدی را بررسی کنید!
 
10 بهترین دستور العمل شامپو خشک خانگی
برای تهیه مخلوط شامپو خشک خانگی ، باید از پایه (مثل ذرت) استفاده کنید و آن را با سایر مواد مخلوط کنید تا برای موهای شما مفید باشد. به عنوان مثال ، می توانید آرد برنج را برای محافظت از موهای خود در برابر اشعه UV مضر خورشید اضافه کنید. شنبلیله یا پودر قهوه را می توان برای درمان شوره سر ، زغال فعال برای موهای چرب و روغنهای اساسی مانند روغن نعناع ، اسطوخودوس ، نارنجی ، اکالیپتوس و روغنهای لیموترش برای رایحه استفاده کرد.
 
1. شامپوی خشک آرد برنج و کرنرشت
ShampooPinit خشک آرد برنج و Cornstarch
Shutterstock
 
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری آرد برنج
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذا خوری روغن نعناع
 
جهت ها
آرد برنج و ذرت را با هم مخلوط کنید.
روغن نعناع را به مخلوط اضافه کنید.
با استفاده از یک برس آرایشی ، مخلوط را روی موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
جدا از تقویت قفلهای شما ، آرد برنج در محافظت از موهای شما در برابر اشعه UV مضر و تسکین آفتاب سوختگی کمک می کند. Cornstarch چربی را از بین می برد و باعث می شود موهای شما تازه و سالم به نظر برسد.
 
2. شامپو خشک ذغال فعال و ذرت ذرت
ShampooPinit خشک ذغال فعال و ذرت ذرت
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری ذغال فعال
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن اسطوخودوس
جهت ها
قسمت های مساوی ذغال فعال و ذرت را با هم مخلوط کنید.
روغن اسطوخودوس را به مخلوط اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.
با استفاده از یک برس آرایشی ، مخلوط را روی موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
علاوه بر پاکسازی و آبرسانی موهای شما ، زغال چوب سموم و بوی عرق کننده را از موهای شما خارج می کند. همچنین باعث رفع خارش روی پوست سر و شوره سر می شود.
 
3. شامپو خشک Arrowroot And Cornstarch
شامپو خشک Arrowroot And Cornstarch خشک
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری فلش
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن لیموترش
جهت ها
پیکان و ذرت را با هم مخلوط کنید.
در روغن لیموترش مخلوط کنید.
این مخلوط را با استفاده از یک برس آرایش ، روی موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
Arrowroot حاوی مواد مغذی باکیفیتی است که می تواند مو و پوست سر شما را تغذیه کند تا موهای سالم ، ابریشمی و نرم به شما بخورد. این مخلوط به خوبی روی موهای بلوند کار می کند.
 
4- شامپوی خشک جو دوسر و ذرت ترکیبی
مخلوط بلغور جو دوسر و ذرت ترکیبی خشک شامپوPinit
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذا خوری جو دوسر مخلوط
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن اسطوخودوس
جهت ها
مخلوط جو دوسر جو دوسر و ذرت را در یک کاسه تمیز مخلوط کنید.
روغن اسطوخودوس را به مخلوط اضافه کنید
این مخلوط را با استفاده از انگشتان دست یا برس آرایش ، روی موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
بلغور جو دوسر مخلوط دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی است که به افزودن درخشندگی به موهای شما کمک می کند و از خارش و پوستی پوست سر جلوگیری می کند.
 
5- شامپوی خشک بنتونیت کلسیم و ذرت بنه ای
کلسیم بنتنت کلسیم و شامپو خشک پودر ذرت Cornstarch
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذا خوری بنتونیت کلسیم
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذا خوری روغن نعناع
جهت ها
با مخلوط کردن قسمتهای مساوی از خاک رس بنتونیت کلسیم و ذرت ذرت شروع کنید.
روغن نعناع را به این مخلوط اضافه کنید.
با استفاده از یک برس آرایشی ، مخلوط را روی موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
خاک رس بنتونیت کلسیم به عنوان خاک رس کننده لقب گرفته است. از خاکستر آتشفشانی استخراج می شود ، که در از بین بردن سموم و رهایی از ناخالصی های موهای شما شگفت آور است. همچنین روغن اضافی را جذب می کند تا پوست سر شما احساس تمیز و تمیز کند.
 
۶ Sh شامپو خشک دارچین و Cornstarch
ShampooPinit خشک دارچین و Cornstarch
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری پودر دارچین
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن اسطوخودوس
جهت ها
پودر دارچین و ذرت را با هم مخلوط کنید.
روغن اسطوخودوس را درون مخلوط بریزید و خوب ترکیب کنید.
مخلوط را در تمام موهای خود بمالید.
چرا این کار می کند؟
دارچین بهترین گزینه برای قرمزی محسوب می شود. به عنوان یک محرک عمل می کند و موهای شما را سالم و قوی نگه می دارد. خواص ضد باکتریایی آن در جلوگیری از عفونت و التهاب پوست سر کمک می کند.
 
7. شامپو خشک پودر کاکائو و Cornstarch
پودر کاکائو و شامپو خشک پودر ذرت ذرت
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری پودر کاکائو
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن لیموترش
جهت ها
پودر کاکائو و ذرت ذرت را با هم مخلوط کنید.
روغن لیموترش را به مخلوط اضافه کنید.
از یک برس آرایشی یا انگشتان دست خود استفاده کنید تا مخلوط را روی موهایتان بمالید.
چرا این کار می کند؟
پودر کاکائو برای سبزه و مو بور تیره مناسب است. این نه تنها رشد مو را تقویت می کند بلکه گردش خون را نیز تقویت می کند. درخشش به موهای شما می بخشد و عطر دلپذیری را به آن منتقل می کند.
 
8. پودر قهوه و شامپو خشک Cornstarch
قهوه پودر شده و شامپو خشک پودر شراب ذرت
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری قهوه پودر شده
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذا خوری روغن نعناع
جهت ها
قسمت های مساوی قهوه پودر شده و ذرت را با هم مخلوط کنید.
روغن نعناع را به مخلوط اضافه کنید.
این مخلوط را با استفاده از انگشتان یا برس خود بر روی موهایتان بمالید.
چرا این کار می کند؟
قهوه در کنترل ریزش مو و تقویت ریشه مو کمک می کند. همچنین درخشش طبیعی به موهای شما می بخشد و از ایجاد شوره سر جلوگیری می کند.
 
9. شامپو خشک پودر شنبلیله و ذرت ذرت
پودر شنبلیله و شامپو خشک پودر شنبلیله
Shutterstock
 
عناصر
2 قاشق غذاخوری پودر شنبلیله
2 قاشق غذاخوری ذرت
1 قاشق غذاخوری روغن پرتقال
جهت ها
با مخلوط کردن قسمتهای مساوی پودر شنبلیله و ذرت ذرت شروع کنید.
در روغن پرتقال مخلوط کنید.
با استفاده از یک برس آرایشی ، مخلوط را روی موهای خود بمالید
چرا این کار می کند؟
پودر شنبلیله با شوره سر مبارزه می کند و به عنوان راه حلی برای موضوعات مختلف مربوط به پوست سر مانند پوسته پوسته شدن ، خارش و سوزش در پوست سر مفید است.
 
10. شامپو اسپری خشک
ShampooPinit اسپری خشک
Shutterstock
 
عناصر
1 فنجان آب گرم
¼ فنجان ذرت
¼ فنجان مالیدن الکل
چند قطره از هر روغن ضروری
جهت ها
تمام مواد را مخلوط کرده و مخلوط را به یک بطری اسپری منتقل کنید.
بطری را به خوبی تکان دهید و مخلوط را روی ریشه یا مناطق روغنی موهای خود اسپری کنید.
چرا این کار می کند؟
مالیدن الکل یک سموم دفع آفات است که به کشتن شپش های سر کمک می کند. همچنین به عنوان ماده پاک کننده عمل می کند و موهای شما را تازه و عاری از ناخالصی ها نگه می دارد. روغنهای اضافی را از بین می برد و pH پوست سر شما را متعادل می کند.
 
حالا که شامپوی خشک خانگی خود را درست کرده اید ، اجازه دهید نگاهی بیندازید که چگونه می توانید آن را روی موهای خود بمالید.
 
نحوه استفاده از شامپو خشک
چگونه می توان از ShampooPinit خشک استفاده کرد
Shutterstock
 
اسپری یا پودر را کاملاً مخلوط کنید.
قبل از شروع مراحل درخواست ، موهای خود را به بخش هایی تقسیم کنید.
از یک برس آرایش برای شامپو خشک روی موهای چرب خود استفاده کنید و با نوک انگشتان آن را در ریشه ها ماساژ دهید.
اجازه دهید شامپو را با مسواک کردن موهایتان از ریشه تا نوک ، تنظیم کرده و از بین ببرد.
بگذارید 5-10 دقیقه قبل از یکدست کردن موهای خود بنشیند.
نیاز به استفاده از شامپو خشک هنگامی ایجاد می شود که احساس پوستی در موهای خود داشته باشید. این معمولاً حدود 3-4 روز پس از آخرین شستشو اتفاق می افتد. از شامپوی خشک به دلیل ظرفیت جذب روغن باید مطابق با نوع موی شما استفاده شود. استفاده بیش از حد از شامپو خشک باعث شکستگی موها می شود ، در حالی که استفاده بیش از حد باعث می شود موهای شما روغنی به نظر برسند.
 
در حالی که شامپو خشک نیست
مرجع:ثانیکالا

چگونه می توان رنگ موهای خود را با آب لیمو روشن کرد

 وقتی نوبت به آب لیمو رسید ، شما فقط به نوشیدن آن ، استفاده از آن روی پوست خود یا استفاده از آن برای تقویت طعم غذا فکر می کنید. اما ، آیا می دانید که آب لیمو در روشنایی رنگ مو شما شگفتی عمل می کند؟

 
بله ، این یک برج کش طبیعی برای قفل های شما است. اسید سیتریک موجود در آب لیمو با اکسیژن و اشعه UV خورشید واکنش نشان می دهد تا به طور طبیعی موهای شما روشن شود. جالب نیست؟ این روش ممکن است به عنوان یک تسکین برای خانم های بلوند و سبزه که همه چیز را در زیر آفتاب امتحان کرده اند ، به آن موهای آفتاب زده ببخشد. اما ، در مورد زیبایی های موهای زائد چطور؟ خوب ، شما باید صبور باشید تا موهای آفتاب گرفته شده و ساحلی رویاهای خود را به دست آورید.
 
 
آیا می خواهید بدانید که چگونه از آب لیمو برای روشن کردن موهای خود استفاده کنید؟ فقط خواندن را ادامه دهید!
 
نحوه استفاده از آب لیمو برای روشن کردن مو - راهنمای تهیه و تهیه برنامه
قبل از شروع عمل ، باید به خاطر داشته باشید که این روش طبیعی بهترین کار را روی موهای بدون دست انجام می دهد.
 
 
آنچه شما نیاز دارید
نحوه استفاده از آب لیمو برای روشن کردن مو - راهنمای تهیه و برنامه کاربردیPinit
Shutterstock
 
لیموهای تازه (4 تا 1 لیوان آب)
تهویه مطبوع
آب ولرم
کاسه مخلوط کردن
بطری اسپری خالی
لوسیون ضد آفتاب
شانه یا برس مو (اختیاری)
توپ پنبه ای (اختیاری)
تهیه مخلوط
آماده سازی MixturePinit
Shutterstock
 
مرحله 1: هر لیمو را به دو نیم خرد کنید و تمام آبهای موجود در آن را درون یک کاسه مخلوط کن بریزید. بسته به طول و حجم مو می توانید از لیموهای کم و بیش استفاده کنید.
 
 
مرحله 2: آب لیمو را به بطری اسپری منتقل کنید. تهویه مطبوع را به نسبت 2: 1 اضافه کنید. می توانید از آب به عنوان جایگزینی برای نرم کننده استفاده کنید ، اما بهتر است از تهویه استفاده کنید زیرا فقط آب لیمو و آب می توانند موهای شما را خشک و شکننده کنند. بطری اسپری را خرد کنید تا مواد مخلوط شوند.
 
توجه: شما همچنین می توانید تقویت کننده های طبیعی مانند آب پرتقال ، روغنهای مغذی ، چای بابونه ، پودر دارچین ، عسل یا عصاره کاسیا را به آن اضافه کنید تا برجسته های شما بیشتر روشن شود.
 
 
مرحله 3: پرتوهای اشعه ماوراء بنفش خورشید نقش مهمی در تحریک روند روشنایی بازی می کنند. بنابراین ، برای محافظت از پوست خود در برابر اشعه های مضر UVA و UVB ، باید از یک لوسیون ضد آفتاب موثر با حداقل SPF 30 استفاده کنید. قبل از بیرون آمدن در آفتاب ، لوسیون ضد آفتاب را بر روی صورت و بدن خود بمالید.
 
اعمال مخلوط
با استفاده از MixturePinit
Shutterstock
 
مرحله 1: بخش هایی از موهای خود را که می خواهید برجسته کنید انتخاب کنید. اگر می خواهید یک رنگ مو یکنواخت ، مخلوط را روی تمام موهای خود اسپری کنید. اگر فقط تصاویر برجسته می خواهید ، این مخلوط را فقط در مناطقی که به طور طبیعی در معرض نور خورشید قرار می گیرند spritz کنید.
 
مرحله 2: طول موهای خود را شانه کنید یا از یک توپ نخی اشباع شده با مخلوط آب لیمو استفاده کنید تا قفل های خود را سفت کنید.
 
مرحله 3: برای قرار گرفتن در معرض نور مستقیم به بیرون بروید و حداقل 1-2 ساعت در آفتاب بمانید. این امر باعث می شود روند روشن شدن موها بیشتر شود.
 
شستشو ، شستشو و تهویه مطبوع
شستشو ، شستشو و تهویه مطبوع
Shutterstock
 
مرحله 1: وقتی دو ساعت را در نور آفتاب سپری کردید و مخلوط خشک شد ، وارد حمام شوید. موهای خود را کاملاً با آب ولرم بشویید.
 
مرحله دوم: در تمام موهای خود از تهویه عمیق بمالید و حدود 8-10 دقیقه آن را بگذارید. سپس آن را کاملاً بشویید.
 
مرحله 3: بگذارید موهای شما هوا خشک شود. اگر موهای شما خیلی خشک است ، می توانید از ماسک مرطوب کننده برای آبرسانی آن استفاده کنید.
 
در حالی که روشن کردن موهای شما با آب لیمو مانند یک معجزه به نظر می رسد ، باید اقدامات احتیاطی زیادی را انجام دهید تا از آسیب رساندن به پوست و موهای خود جلوگیری کنید.
 
اقدامات احتیاطی
ضد آفتاب را بمالید: نشستن به مدت 2 ساعت در آفتاب می تواند آفتاب سوختگی جدی به شما بدهد. بنابراین ، حتماً قبل از بیرون آمدن از مو ، لوسیون ضد آفتاب را بر روی صورت و بدن خود بمالید تا موهایتان روشن شود.
از آب لیمو ارگانیک استفاده کنید: آب لیمو خریداری شده در فروشگاه معمولاً بسیار فرآوری شده است و حاوی مواد شیمیایی است که می تواند به موهای شما آسیب برساند. لیموهای تازه بخرید و آب آنها را بیرون بیاورید تا به جای آن موهایتان روشن شود.
چندین جلسه: برای بعضی از موها ، آب لیمو می تواند به همان اندازه سفید کننده مضر باشد. بنابراین ، به جای اینکه سعی کنید ساعت ها در آفتاب بنشینید ، به جای اینکه سعی کنید ساعت ها در آفتاب بنشینید ، باید یک بار روش روشن کردن موهای آب لیمو را حداقل 3-4 بار انجام دهید ، تا در یک جلسه انجام شود. اطمینان حاصل کنید که موهای خود را بعد از هر جلسه عمیق تر کنید تا رطوبت به دست آید.
چه کسی می دانست که یک ماده ساده مانند آب لیمو می تواند موهای رویاهای شما را درست کند ، درست است؟ این کار را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که در مورد بخش نظرات در زیر نظر می دهید.
مرجع:ثاننیکالا

سرم مو - چه مواردی وجود دارد و چرا باید از آنها استفاده کنیم؟

 ما تبلیغات متعددی را مشاهده کرده ایم که شامل محصولاتی است که فوراً موهای خشک و خشک را به موهای زیبایی و صاف و ابریشمی و خیره کننده تبدیل می کند. با برنامه های گیج کننده و سبک زندگی سریع ، هر چیزی که به شما برای رسیدن به نتیجه فوری برای مو کمک می کند ، یک تسکین بزرگ است.

 
اول و مهمترین چیز
 
سرم مو چیست؟
سرم مو محصولی مبتنی بر سیلیکون است که برخلاف روغن مو که به درون کوتیکولهای مو نفوذ کرده و باعث ایجاد تغییر در ساختار مو می شود ، سطح موهای شما را می پوشاند. امروزه انواع مختلفی از مارک های سرم مو وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید و بفهمید کدام یک برای نوع مو مناسب است.
 
به عنوان یک راه حل برای مراقبت از مو که از لکه دار شدن موهای شما جلوگیری می کند ضمن اینکه به آن لطافت و درخشش می دهید ، یک سرم خوب مو باید به طور موثری از موهای شما در مقابل قرار گرفتن در معرض آفتاب و آلاینده هایی مانند گرد و غبار و آهک محافظت کند ، هر بار که خارج از خانه می روید. هنگامی که سرم موی مناسبی پیدا کردید ، مهم است که در مورد استفاده از سرم بر روی موها بدانید ، تا به حداکثر مزایا کمک کنید.
 
 
hair-serum-reviews1Pinit
تصویر: Shutterstock
 
نحوه استفاده از سرم مو
یکی از کاربردهای اصلی سرم مو این است که موها را شاداب تر ، سالم تر می کند و باعث ایجاد لک های کمتری می شود. همانطور که سرم نور را منعکس می کند ، در نهایت موهای شما شاداب تر و سالم تر به نظر می رسد ، و همچنین آن را از گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند. نه تنها این ، بلکه یک لایه محافظ بر روی موهای شما نیز در برابر قرار گرفتن در معرض مضر خورشید و همچنین در برابر مواد شیمیایی مضر تشکیل می دهد.
 
بیشتر افراد از سرم مو به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر موهای خشک و آسیب دیده استفاده می کنند. برخی موها هنگامی که موهایشان به طور خاص کسل کننده یا درهم و برهم شد ، شروع به استفاده از آن کردند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است از آن برای محافظت در برابر گرمای زیاد و واکنشهای شیمیایی ناشی از استفاده از محصولات و ابزارهای یک ظاهر طراحی شده استفاده کنند.
 
1. محصول ایده آل را بیابید
اولین قدم برای یافتن سرم مو مناسب است. درست مانند هر محصول نظافت دیگر ، هر مارک از اجزای مختلفی استفاده می کند که ممکن است برای موهای خاصی خاص باشد و برای دیگران بسیار اندک باشد. ضروری است که کالای ایده آل مناسب موهای خود را پیدا کرده و زبانه ای را روی اجزای مورد استفاده نگه دارید. غالباً این بدان معنی است که ممکن است لازم باشد دو یا چند محصول را قبل از یافتن آنچه مناسب شماست ، امتحان کنید.
 
2. موها را دقیقاً قبل از استفاده بشویید
سرم مو فقط روی موهای شامپو اعمال می شود ، و نمی توان اهمیت آن را به اندازه کافی تأکید کرد. برخلاف مو یا اسپری مو ، یک سرم مو در درجه اول منبع تغذیه موهای شما است ، حتی اگر به استایل یا دفع مو نیز کمک کند. هدف اصلی سرم مو محافظت از موهای شما در برابر گرد و غبار و دانه است ، بنابراین ، استفاده از آن بر روی موهای شسته نشده ، هدف را خراب می کند. اغلب مارک های محبوب طیف کاملی از محصولات آرایش مو را تولید می کنند که شامل یک شامپو ، نرم کننده و سرم مو است که برای مکمل یکدیگر ساخته شده اند. اگر برای اولین بار سرم مو را امتحان می کنید ، ایده خوبی است که از سرم مویی استفاده کنید که همراه با یک شامپو و نرم کننده در همان محدوده مراقبت از مو باشد. موهای خود را کاملاً شامپو کنید ، آن را با نرم کننده دنبال کنید و در آخر سرم مو را بمالید.
 
3. نحوه اعمال سرم بر روی مو
بسته به طول و تراکم موهای شما ، دو تا شش قطره سرم مو را در کف دست خود بکشید و آن را به درستی روی هر دو کف مالش دهید تا خوب مخلوط شود. سرم مو به بهترین وجه روی موهای تازه شسته شده اعمال می شود ، بنابراین مطمئن شوید که موهای شما حوله ای خشک و یا کمی مرطوب است. موهای خود را به جلو بپیچید و شروع به استفاده از سرم موهایی بر روی موهایتان کنید که بر روی صورت شما قرار می گیرند و از نکات موهایتان به سمت بالا بروید. نکات را ماساژ دهید ، زیرا سرم مو بر روی انتهای اسپلیت خوب کار می کند. دوباره مو را به عقب برگردانید ، دو تا چهار قطره سرم مو دیگر مصرف کنید و آن را به خوبی در پوست سر ماساژ دهید. پس از اتمام کار ، بهتر است چند قطره دیگر مصرف کرده و سرم را روی موهای خود بمالید تا بتوانید کارایی لازم را داشته باشید.
 
4. ارسال مراقبت از مو
هنگامی که سرم را به طور موثری روی موهای خود بمالید ، آن را به سمت پایین مسواک بزنید. این به شما کمک می کند تا به راحتی مو را جدا کنید. بعد از استفاده از سرم مو ، حتماً موهای خود را خشک کنید تا کاملاً خشک نشود ، زیرا موهای مرطوب ممکن است باعث شود گرد و غبار یا آهک به موها و پوست سر شما چسبیده باشد. اگر اغلب از صاف کننده مو استفاده می کنید ، بهتر است ابتدا سرم مو را بمالید و سپس به سراغ سفت کننده بروید ، زیرا سرم همچنین از موهای شما در برابر هرگونه صدمه ای که به دلیل گرم شدن بیش از حد و شکستگی حاصل از آن محافظت می کند ، محافظت می کند.
 
در اینجا مواردی را که باید هنگام استفاده از سرم مو به خاطر بسپارید ، چند مورد ذکر شده است ، به ویژه اگر قبلاً از آن استفاده نکرده اید و برای اولین بار آن را امتحان کرده اید:
 
همیشه به دنبال یک مارک خوب باشید حتی اگر این هزینه بیشتر از سایر مارک های موجود در بازار باشد. تلاش برای کاهش هزینه ممکن است زمانی که می خواهید نتایج موهای خود را بخواهید ، ایده خوبی نباشد.
[بخوانید: محصولات نرم کننده مو]
 
هنگام استفاده از سرم مو ، حتماً آن را در پوست سر خود مالش ندهید. آن را به آرامی از طریق موهایتان ، ترجیحاً با نوک انگشتان خود یا با استفاده از یک شانه شانه کنید.
اگر احساس می کنید بعد از استفاده از سرم موهای شما موهای شما به طور غیرمعمول خشک می شود ، سعی کنید نام تجاری خود را تغییر دهید. می توان گفت
مرجع:ثانیکالا

چگونه رزماری در رشد مو کمک می کند؟

 رشد موهای شما کار آسانی نیست ، خصوصاً برای کسانی که بیشتر زندگی خود موهای کوتاه دارند. با هر فصلی که موهای شما را به طور متفاوتی تحت تأثیر قرار دهد ، نگه داشتن دستان خود از قیچی می تواند به یک کار بسیار سخت تبدیل شود. بزرگترین نگرانی که اکثر مردم در حین رشد موهای خود دارند ، سالم نگه داشتن آن بدون آسیب و آسیب است. این شامل مراقبت شدید از موهای شما به طور مرتب با روغن دادن به آن ، درمان آن با ماسک مو ، تمیز کردن آن و جلوگیری از آسیب احتمالی است.

 
در حالی که تکیه بر محصولات تجاری کار بعضی از افراد را انجام می دهد ، استفاده از مواد طبیعی می تواند با بودجه شما بسیار دوستانه تر باشد. نه تنها این ، بلکه هنگام ساختن راه حل های مراقبت از موهای خود ، می دانید دقیقاً چه چیزی در ترکیب موهای شما قرار می گیرد و چرا.
 
 
رزماری یکی از این ترکیبات است. این گیاه در سنین بالا به عنوان یک ماده مؤثر برای مراقبت از مو که محرک پوست سر شماست ، مورد استفاده قرار می گیرد و از این طریق رشد موهای سالم را تقویت می کند.
 
مزایای رزماری برای مو
مطابق گفته مرکز پزشکی دانشگاه مریلند ، رزماری قرن هاست که نه تنها باعث تحریک رشد مو بلکه به تاخیر انداختن رنگ مو می شود. در زیر روش های مختلفی وجود دارد که گیاه باعث رشد سالم مو می شود.
 
 
هنگامی که از ریزش مو رنج می برید ، رشد موهای شما یا طولانی نگه داشتن آن ممکن است کار دشواری به نظر برسد. روغن رزماری با تحریک گردش خون در پوست سر ، می تواند با ریزش مو مقابله کند ، که به نوبه خود ، رشد مو را تقویت می کند (1).
ارزش غذایی بالا و خاصیت ضد التهابی آن ، آن را به عنوان یک ماده عالی برای تغذیه فولیکول های مو و تسکین بخشیدن به پوست سر به وجود آورده است. همچنین دارای خواص ضد درد است که آن را به عنوان یک داروی مناسب برای تسکین دهنده اسکالپ ها ملتهب می کند (2).
به ضخیم شدن موها و افزودن درخشش معروف است و اغلب توسط افرادی که موهای نازک و براق دارند استفاده می شود (3).
روغن حاصل از این گیاه با عدم استفاده از آنها به تمیز کردن فولیکول های مو کمک می کند. فولیکول های گرفتگی اغلب منجر به مشکلاتی مانند شوره سر می شوند ، و در موارد شدید ، ریزش مو.
روغن رزماری به دلیل داشتن توانایی جلوگیری و جلوگیری از گسترش موهای خاکستری مشهور است (4).
پوست سر خشک را مرطوب می کند و از پوسته پوسته شدن و شوره سر جلوگیری می کند (5).
ضمن از بین بردن کثیفی و دانه های ریخته شده مو ، باعث آسیب دیدن می شود (6).
نحوه استفاده از رزماری برای رشد مو
چگونه-آیا-رزماری-کمک-در مو-رشد 16Pinit
تصویر: Shutterstock
 
رزماری در مورد مراقبت از مو بیشتر شناخته شده است. مزایای اضافی که ارائه می دهد یک امتیاز اضافی است.
 
در زیر لیستی از روش هایی که می توانید رزماری را در رژیم مراقبت از مو خود برای تقویت رشد مو و جلوگیری از رنگ آمیزی مو در نظر بگیرید.
 
1. درمان روغن داغ رزماری
 
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth14Pinit
تصویر: Shutterstock
 
درمان روغن داغ یک روش عالی برای حالت دادن به موهای شما است. این فرایند از نظر زمانی کارآمد است و به حداقل مواد نیاز دارد. این یکی از بهترین راه های مقابله با موهای خشک و آسیب دیده ضمن بهبود سلامت پوست سر است.
 
 
عناصر
2-4 قطره روغن اسانس رزماری
2 قاشق غذا خوری روغن حامل (مانند نارگیل ، زیتون ، بادام و غیره)
حوله / درب دوش
شامپو
تهویه مطبوع
روش
روغن رزماری و روغن حامل مورد نظر خود را مخلوط کنید (روغن نارگیل به دلیل خاصیت نفوذپذیری آن به خوبی کار می کند) و آن را گرم کنید تا گرم شود. روغن ها را در مایکروویو گرم نکنید زیرا این امر می تواند باعث از بین رفتن تغذیه شود.
موهای خود را تقسیم کرده و روغن را حدود 10 دقیقه در پوست سر خود ماساژ دهید.
روغن را در طول موهای خود کار کنید تا ریشه ها و نکات به خوبی پوشانده شود.
یک حوله داغ بپوشید (برای گرم کردن حوله از سشوار استفاده کنید) در اطراف موهای روغنی خود استفاده کنید. روش دیگر ، می توانید آن را با درپوش دوش بپوشانید.
قبل از شستشوی روغن ، حداقل 30 دقیقه با حوله پیچیده شده روی سر خود صبر کنید. محیط گرم امکان نفوذ و جذب حداکثر مواد مغذی را فراهم می آورد.
روغن ها را با شامپوی معمولی خود از موهای خود بشویید. اگر موهای روغنی دارید ، می توانید از شرط بندی استفاده کنید.
شستشو را با آبکشی با آب خنک به پایان برسانید تا کوتیکول های شما مهر و موم شود.
چند وقت
شما می توانید موهای خود را تا 2 بار در هفته برای درمان روغن داغ درمان کنید. این حالت باعث تحریک موهای شما در هنگام تحریک رشد مو می شود.
 
اقدامات احتیاطی
روغن را بیش از حد گرم نکنید زیرا ممکن است نه تنها پوست سر شما را سوزاند بلکه باعث از بین رفتن تغذیه نیز می شود.
اگر از ابتدا چرب شده ، از روغن کردن موها خودداری کنید. در بیشتر مواقع ، موهای چرب نتیجه کمبود رطوبت است.
2. تهویه مطبوع رزماری
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth8Pinit
تصویر: Shutterstock
 
استفاده از رزماری به عنوان یک تهویه مطبوع باعث می شود موهای شما احساس براق و نرم کند در حالی که گردش خون را در پوست سر شما بهبود می بخشد و باعث تقویت رشد مو می شود. این همچنین برای افرادی که دارای مچ پا خارش یا شوره سر هستند ، یک درمان مناسب است.
عناصر
1 قاشق غذاخوری برگ رزماری / 15 قطره روغن ضروری رزماری
1 فنجان آب
تزریق چای
بطری اسپری
روش
یک فنجان آب را اندازه بگیرید و آن را بجوشانید.
به آب جوشانده ، حدود 15 قطره روغن اسانس رزماری اضافه کنید. از طرف دیگر ، اگر از برگ های رزماری خشک استفاده می کنید ، می توانید برگ ها را در آب جوش 10 دقیقه با استفاده از یک دستگاه تزریق چای تند تند بزنید.
مخلوط اسانس و آب هیچ رنگی را به همراه نخواهد داشت در حالی که چای رزماری تند یک رنگ سبز کم رنگ خواهد داشت.
مخلوط را درون یک بطری اسپری بریزید.
موهای خود را بشویید و در حالی که موهایتان هنوز مرطوب است ، آن را با آب تزریق رزماری اسپری کنید. اطمینان حاصل کنید که بیشتر موها و پوست سر خود را پوشانده اید.
بگذارید موهای شما هوا خشک شود.
از طرف دیگر ، اگر از ریزش مو رنج می برید ، می توانید برای بهبود گردش خون و تقویت رشد مو ، چای رزماری نیز بنوشید.
چند وقت
شما می توانید هر بار که موهای خود را شستشو می دهید ، از این روش درمانی استفاده کنید ، و همچنین بین شستشوها برای شادابی موهای خود استفاده کنید.
 
اقدامات احتیاطی
در صورت فشار خون بالا یا بارداری ، از این روش درمانی استفاده نکنید.
 
3. آب رزماری برای رشد مو (شستشوی مو رزماری)
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth6Pinit
تصویر: Shutterstock
 
استفاده از شستشوی موهای رزماری باعث می شود موهای شما براق و کنترل شود. همچنین باعث تحریک پوست سر شما شده و از ریزش مو جلوگیری می کند.
 
عناصر
1 قاشق غذاخوری برگهای رزماری خشک
2 فنجان آب.
روش
آب را بجوشانید و برگهای رزماری را به آن اضافه کنید.
بگذارید 15 دقیقه قبل از صاف شدن آن جوش بیاید.
مایع را صاف کرده و کنار بگذارید تا خنک شود.
موهای خود را طبق معمول بشویید و حالت دهید و سپس آب تزریق شده رزماری را به عنوان یک شستشوی نهایی از طریق موهای خود بریزید.
چند دقیقه بعد از ریختن شستشو از روی موهای سر خود ، پوست سر خود را ماساژ دهید.
چند وقت
هفته ای یکبار برای بهترین نتیجه از این شستشو استفاده کنید.
 
اقدامات احتیاطی
قبل از ریختن موهای خود اطمینان حاصل کنید که آب رزماری کاملاً خنک شده باشد. آب گرم می تواند کوتیکول های شما را باز کند و در نتیجه از بین می رود.
 
4- شامپو رزماری برای رشد مو
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth1Pinit
تصویر: Shutterstock
 
استفاده از شامپو رزماری یکی از ساده ترین راه ها برای تقویت رشد مو است. چه چیزی بهتر است وقتی خودتان بتوانید شامپو را در خانه درست کنید؟ چند مورد از روغنهای اساسی مورد علاقه خود را پرتاب کنید و شامپوی تقویت کننده موهای شخصی خود را دارید.
 
عناصر
نوار شامپو رزماری
1 قاشق غذاخوری رزماری خشک
3 فنجان آب
روش
نوار شامپو را رنده کرده و با آب و رزماری خشک آن را به یک قابلمه اضافه کنید.
آب شامپو را روی یک محیط کم بپزید تا زمانی که نوار شامپو کاملاً حل شود.
بگذارید مخلوط خنک شود و سپس آنرا به مواد شوینده شامپو منتقل کنید.
به جای شامپو معمولی از این روش استفاده کنید.
چند وقت
از این شامپو حداکثر 3 بار در هفته برای تقویت رشد مو استفاده کنید.
 
اقدامات احتیاطی
از شامپو به مدت بیش از یک هفته استفاده کنید تا موهای خود را با آن تطبیق دهد. ممکن است در طول هفته اول چرب تر از حد معمول به نظر برسد.
 
5. سرکه رزماری
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth5Pinit
تصویر: Shutterstock
 
بعضی اوقات ، رشد آهسته مو می تواند به دلیل ایجاد خاک و باقی مانده محصول ایجاد شود. خاک و محصول تولید شده ممکن است فولیکولهای شما را مسدود کرده و باعث ایجاد رسوب در ساقه موهای شما شود. یک راه خوب برای مقابله با این روش استفاده از آبکشی سرکه رزماری است.
 
عناصر
1 فنجان سرکه سیب
3-4 جوانه رزماری تازه
2 فنجان آب
روش
شاخه های رزماری تازه را خرد کنید و حداقل آن را در 2-5 هفته در سرکه سیب در یک مکان خنک و تاریک خیس کنید.
بعد از گذشت 4 هفته ، 4 قاشق غذاخوری سرکه رزماری مصرف کنید و آن را با 2 فنجان آب مخلوط کنید.
بعد از شامپو دادن و موهای خود از این مخلوط به عنوان شستشوی نهایی استفاده کنید.
چند وقت
علاوه بر سایر درمان های رزماری ، یکبار در ماه از این شستشو استفاده کنید.
 
اقدامات احتیاطی
زیاد از سرکه رزماری استفاده نکنید. اگر موهای خشک دارید از مقدار کمتری برای جلوگیری از کم شدن موهای خود استفاده کنید.
 
راه های دیگر استفاده از رزماری برای بهبود رشد مو
گلاب را می توان در ترکیب با چندین روغن حامل و اساسی دیگر استفاده کرد. در زیر لیستی از روغن ها و روش های مختلفی که به آنها در رشد مو کمک می کند ، می باشد.
 
1. روغن زیتون
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth4Pinit
تصویر: Shutterstock
 
روغن زیتون هنگام استفاده از رزماری به خوبی روغن حامل عمل می کند. طبیعت مرطوب کننده آن باعث می شود موهای خشک کاملاً مناسب باشد. مو را حالت می دهد و کوتیکول را بدون وزنه زدن به آن مهر و موم می کند. همچنین موهای شما را تقویت کرده و پوست سر شما را تغذیه می کند ، و این اطمینان را می دهد که موهای جدید که در حال رشد هستند قوی و سالم باشند.
 
2. روغن نارگیل
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth13Pinit
تصویر: Shutterstock
 
روغن نارگیل یک مایع خنک کننده است و در تسکین پوست سر شما کار فوق العاده ای انجام می دهد. هنگامی که در ترکیب با رزماری استفاده می شود ، به عنوان راه حل نهایی مراقبت از مو برای حفظ سلامت پوست سر عمل می کند. خاصیت نفوذپذیری آن باعث می شود که ساقه های مو از درون تغذیه شود و استحکام کششی آنها را افزایش می دهد. همچنین حاوی زنجیره های اسید چرب است که فولیکول ها و مو را تغذیه می کند.
 
3. روغن مریم گلی
How-Do-Rosemary-Help-In-Hair-Growth3Pinit
تصویر: Shutterstock
 
روغن مریم گلی از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده بوده است
مرجع:sanykala
صفحه قبل 1 صفحه بعد
x تبلیغات